Όλοι οι υποψήφιοι που συμμετέχουν στις εκλογές στον Εμπορικό & Εισαγωγικό Σύλλογο Πάτρας

0

Σε εκλογική τροχιά βρίσκονται τα μέλη του Εμπορικού και Εισαγωγικού Συλλόγου Πατρών, καθώς από τις 27 έως τις 29 Ιουνίου (Δευτέρα 9.00 – 20.00, Τρίτη 9.00 – 21.30 και Τετάρτη 9.00 – 20.00), θα πραγματοποιηθούν οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου και των αιρετών οργάνων.

Τη μάχη του σταυρού θα δώσουν δύο ψηφοδέλτια, ένα ενιαίο η «Ενωτική Διεκδικητική Κίνηση Εμπόρων» με επικεφαλής τον νυν πρόεδρο, Γιώργο Ρώρο, η «Αγωνιστική Συνεργασία Εμπόρων», καθώς και ο μεμονωμένος υποψήφιος, Σωτήρης Γαλάνης.

Ειδικότερα, στις εκλογές συμμετέχουν οι:

ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ 

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο του Ε. & Ε.Σ. Πατρών

  • ΡΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (Χρυσοχοείο)
  • ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Θεοδώρου (Ζυγαριές)
  • ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (Βιβλιοπωλείο)
  • ΒΑΛΜΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Αριστείδη (Μίνι Μάρκετ)
  • ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Κλειθροποιός)
  • ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Εμπόριο Λιπαντικών)
  • ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου (Γεωργικά Μηχανήματα)
  • ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χρήστου (Σύμβουλος Επιχειρήσεων)
  • ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Εμπόριο Εσωρούχων)
  • ΓΡΑΙΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου (Εμπόριο Ψυκτικών Μηχανημάτων)
  • ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αθανασίου (Εμπόριο Μοκετών – Χαλιών)
  • ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπήλιου (Εμπόριο Ενδυμάτων)
  • ΘΩΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Χαράλαμπου (Οικονομοτεχνικές Υπηρεσίες)
  • ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παύλου (Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων)
  • ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου (Εμπόριο Οπτικών)
  • ΚΑΤΣΑΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου (Ωρολόγια – Κοσμήματα)
  • ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο παιδικών)
  • ΚΙΡΚΩΦ ΣΑΒΒΑΣ του Παναγιώτη (Εμπόριο Οπτικών)
  • ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (Εμπόριο Επίπλων)
  • ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Νικολάου (Εμπόριο Λευκών Ειδών)
  • ΚΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λεωνίδα (Βιοτεχνία Ζαχαρωδών)
  • ΚΟΥΤΡΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του Καρόλου (Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων)
  • ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή (Χρυσοχόος)
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Θεοδώρου (Εμπορία – Διανομή αναψυκτικών)
  • ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου (Εμπόριο Ανταλλακτικών)
  • ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Εμπόριο Λευκών ειδών)
  • ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Σωτηρίου (Εμπόριο παιδικών ενδυμάτων)
  • ΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη (Εμπόριο σιδήρου)
  • ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Χαριλάου (Εμπόριο ανταλλακτικών)
  • ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Θεοδώρου (Οικονομικές Υπηρεσίες)
  • ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου (Εμπόριο Μαρμάρων)
  • ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Ζαχαροπλαστείο)
  • ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου (Χονδρική – Λιανική εμπορία ψιλικών)
  • ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ (Ψηφιακές εκτυπώσεις)
  • ΝΤΑΚΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη (Ασφαλιστής)
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κων/νου (Εμπόριο ανταλλακτικών)
  • ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Χρήστου (Εμπόριο υποδημάτων)
  • ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη  (Εμπόριο υαλοπινάκων)
  • ΠΛΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου  (Εμπόριο οπτικών)
  • ΠΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Αναψυκτήριο)
  • ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου (Εκτελωνιστής)
  • ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Λεωνίδα (Εμπορία Ειδών ζαχαρωδών)
  • ΣΙΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηρακλή (Εμπόριο Υγραερίου)
  • ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Εμμανουήλ (Εμπόριο Ενδυμάτων)
  • ΣΠΑΤΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου (Εμπόριο γυναικείων ενδυμάτων)
  • ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Φωτίου (Είδη καπνιστού)
  • ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Κων/νου (Εμπόριο Ψιλικών)
  • ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου (Χονδρικό – Λιανικό εμπόριο φρούτων)
  • ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (Υπηρεσίες στάθμευσης)
  • ΤΑΥΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ (Εμπόριο Οπτικών)
  • ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γερασίμου  (Ασφαλιστής)
  • ΤΡΙΓΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Ηλία (Εμπόριο άρτου)
  • ΤΣΙΒΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Στέλιου (Σύμβουλος Επιχειρήσεων)
  • ΧΑΧΑΛΗ – ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του Βασιλείου (Παραγωγή & εμπορία ποτών)
  • ΧΟΡΕΥΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου (Εμπόριο παιδικών ενδυμάτων)

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην Ο.Ε.Σ.Π. & Ν/Δ.Ε.

  • ΡΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (Χρυσοχοείο)
  • ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Χρήστου (Εμπόριο υποδημάτων)
  • ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Θεοδώρου (Ζυγαριές)
  • ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (Βιβλιοπωλείο)
  • ΒΑΛΜΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Αριστείδη (Μίνι Μάρκετ)
  • ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Κλειθροποιός)
  • ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Εμπόριο Λιπαντικών)
  • ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου (Γεωργικά Μηχανήματα)
  • ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χρήστου (Σύμβουλος Επιχειρήσεων)
  • ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Εμπόριο Εσωρούχων)
  • ΓΡΑΙΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου (Εμπόριο Ψυκτικών Μηχανημάτων)
  • ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αθανασίου (Εμπόριο Μοκετών – Χαλιών)
  • ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου (Ανταλλακτικά Αυτοκινήτων)
  • ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπήλιου (Εμπόριο Ενδυμάτων)
  • ΘΩΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Χαράλαμπου (Οικονομοτεχνικές Υπηρεσίες)
  • ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παύλου (Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων)
  • ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου (Εμπόριο Οπτικών)
  • ΚΑΤΣΑΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου (Ωρολόγια – Κοσμήματα)
  • ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Φιλίππου (Εμπόριο φυτών)
  • ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο παιδικών)
  • ΚΙΡΚΩΦ ΣΑΒΒΑΣ του Παναγιώτη (Εμπόριο Οπτικών)
  • ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (Εμπόριο Επίπλων)
  • ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Νικολάου (Εμπόριο Λευκών Ειδών)
  • ΚΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λεωνίδα (Βιοτεχνία Ζαχαρωδών)
  • ΚΟΥΤΡΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του Καρόλου (Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων)
  • ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή (Χρυσοχόος)
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Θεοδώρου (Εμπορία – Διανομή αναψυκτικών)
  • ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου (Εμπόριο Ανταλλακτικών)
  • ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Εμπόριο Λευκών ειδών)
  • ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Σωτηρίου (Εμπόριο παιδικών ενδυμάτων)
  • ΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη (Εμπόριο σιδήρου)
  • ΜΠΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου (Εμπόριο Η/Υ)
  • ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Χαριλάου (Εμπόριο ανταλλακτικών)
  • ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Θεοδώρου (Οικονομικές Υπηρεσίες)
  • ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου (Εμπόριο Μαρμάρων)
  • ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Ζαχαροπλαστείο)
  • ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου (Χονδρική – Λιανική εμπορία ψιλικών)
  • ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ (Ψηφιακές εκτυπώσεις)
  • ΝΤΑΚΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη (Ασφαλιστής)
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κων/νου (Εμπόριο ανταλλακτικών)
  • ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη (Εμπόριο υαλοπινάκων)
  • ΠΛΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο οπτικών)
  • ΠΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Αναψυκτήριο)
  • ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου (Εκτελωνιστής)
  • ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Λεωνίδα (Εμπορία Ειδών ζαχαρωδών)
  • ΣΙΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηρακλή (Εμπόριο Υγραερίου)
  • ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Εμμανουήλ (Εμπόριο Ενδυμάτων)
  • ΣΠΑΤΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου (Εμπόριο γυναικείων ενδυμάτων)
  • ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Φωτίου (Είδη καπνιστού)
  • ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Κων/νου (Εμπόριο Ψιλικών)
  • ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου (Χονδρικό – Λιανικό εμπόριο φρούτων)
  • ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (Υπηρεσίες στάθμευσης)
  • ΤΑΥΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ (Εμπόριο Οπτικών)
  • ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γερασίμου (Ασφαλιστής)
  • ΤΡΙΓΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Ηλία (Εμπόριο άρτου)
  • ΤΣΙΒΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Στέλιου (Σύμβουλος Επιχειρήσεων)
  • ΧΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του Μιχαήλ (Εμπόριο οικοδομικών υλικών)
  • ΧΑΧΑΛΗ – ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του Βασιλείου (Παραγωγή & εμπορία ποτών)
  • ΧΟΡΕΥΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου (Εμπόριο παιδικών ενδυμάτων)

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή Ε. & Ε.Σ. Πατρών

  • ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου (Εμπόριο Καφέ – Ζαχαρώδη)
  • ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου (Εμπόριο Υλικών Οικοδομών)
  • ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του Θωμά (Λογιστικό Γραφείο)
  • ΤΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου (Βιοτεχνία θωρακισμένων πορτών)
  • ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Βιοτεχνία εσωρούχων)

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο του Ε & ΕΣ Πατρών

  • ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα (Έμπορος)
  • ΑΜΙΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γαβριήλ (Οπωροπωλείο – είδη τροφίμων)
  • ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Ταχυμεταφορές)
  • ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Χρήστου (Κομμώτρια)
  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Εμπόριο τουριστικών ειδών)
  • ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη (Εμπορικός Αντιπρόσωπος)
  • ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Στυλιανού (Έμπορος Αθλητικών Ειδών)
  • ΖΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Χρήστου (Ψιλικά)
  • ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου (Εμπορία Αλουμινίου)
  • ΘΕΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο Υποδημάτων)
  • ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αδάμ (Γεωργικά Φάρμακα – ΕΔΕ)
  • ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Δημητρίου (Βιοτεχνία ζαχαρωδών)
  • ΚΑΓΙΑΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Φωτίου (Έμπορος)
  • ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου (Γραφίστρια)
  • ΚΙΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Σουλεϊμάνι (Παντοπωλείο)
  • ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του Κων/νου (Εξοπλισμοί καταστημάτων)
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου (Βιοτεχνία – εμπορία ετοίμων ενδυμάτων)
  • ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου (Οινομαγειρείο)
  • ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γερασίμου (Βιοτέχνης)
  • ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Γεωργίου (Εμπορία κρεάτων)
  • ΠΑΠΑΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Λογίστρια)
  • ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Μίνι μάρκετ)
  • ΠΟΥΛΚΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιορδάνη (Τροχείο – εμπορία μηχανημάτων)
  • ΣΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Εμπόριο λευκών ειδών)
  • ΣΚΙΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κων/νου (Μίνι μάρκετ)
  • ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ανδρέα (Αναψυκτήριο)
  • ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Οδυσσέα (Συντηρητής ανελκυστήρων)
  • ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Αρτοποιία)
  • ΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη (Χονδρικό εμπόριο)
  • ΤΣΕΛΕΜΠΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αθανασίου (Έμπορος οπτικοακουστικών μέσων)
  • ΤΣΕΠΕΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κων/νου (Συνεργείο καθαρισμού)
  • ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κων/νου (Διαφημίσεις)
  • ΧΑΡΙΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Χρήστου (Αρτοποιός)
  • ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κανέλλου (Εμπόριο ηλεκτρολογικών ειδών)

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην ΟΕΣΠ & ΝΔΕ

  • ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα (Έμπορος)
  • ΑΜΙΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γαβριήλ (Οπωροπωλείο – είδη τροφίμων)
  • ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Ταχυμεταφορές)
  • ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Χρήστου (Κομμώτρια)
  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Εμπόριο τουριστικών ειδών)
  • ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη (Εμπορικός Αντιπρόσωπος)
  • ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Στυλιανού (Έμπορος Αθλητικών Ειδών)
  • ΖΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Χρήστου (Ψιλικά)
  • ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου (Εμπορία Αλουμινίου)
  • ΘΕΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο Υποδημάτων)
  • ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αδάμ (Γεωργικά Φάρμακα – ΕΔΕ)
  • ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Δημητρίου (Βιοτεχνία ζαχαρωδών)
  • ΚΑΓΙΑΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Φωτίου (Έμπορος)
  • ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου (Γραφίστρια)
  • ΚΙΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Σουλεϊμάνι (Παντοπωλείο)
  • ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του Κων/νου (Εξοπλισμοί καταστημάτων)
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου (Βιοτεχνία – εμπορία ετοίμων ενδυμάτων)
  • ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου (Οινομαγειρείο)
  • ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γερασίμου (Βιοτέχνης)
  • ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Γεωργίου (Εμπορία κρεάτων)
  • ΠΑΠΑΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Λογίστρια)
  • ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Μίνι μάρκετ)
  • ΠΟΥΛΚΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιορδάνη (Τροχείο – εμπορία μηχανημάτων)
  • ΣΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου  (Εμπόριο λευκών ειδών)
  • ΣΚΙΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κων/νου (Μίνι μάρκετ)ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ανδρέα (Αναψυκτήριο)
  • ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Οδυσσέα (Συντηρητής ανελκυστήρων)
  • ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Αρτοποιία)
  • ΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη (Χονδρικό εμπόριο)
  • ΤΣΕΛΕΜΠΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αθανασίου (Έμπορος οπτικοακουστικών μέσων)
  • ΤΣΕΠΕΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κων/νου  (Συνεργείο καθαρισμού)
  • ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κων/νου (Διαφημίσεις)
  • ΧΑΡΙΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Χρήστου (Αρτοποιός)
  • ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κανέλλου (Εμπόριο ηλεκτρολογικών ειδών)

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή Ε & ΕΣ Πατρών

  • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του Γεωργίου (Εμπόριο Αναλ.)
  • ΝΙΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη (Ηλεκτρολόγος)
  • ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (Αρτοποιία)

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

Υποψήφιος για ΔΣ Ε&ΕΣΠ και Αντιπρόσωπος στην ΟΕΣΠ & ΝΔΕ

  • ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χαράλαμπου (Έμπορος – Στρωματοποιός).

Leave A Reply